| Ellysssey a întrebat:

Hei! a trait cineva experiente din astea inexplicabile? adica fara inventii.eu ma uit la un serial:vanatorii de fantome(TAPS) si acolo astia chiar gasesc cate ceva inexplicabil.Ma intreb daca in Romania exista asa cevalaughinglaughingpoate si fantomele s-au speriat si au fugit din tara astarolling on the floor. Deci, pe bune, credeti in fantome?tonguetongue

Răspuns Câştigător
| curioasa01 a răspuns:

Şi eu mai ''prind'' uneori emisiunea. Da, există fantome, nu în sensul de Casper, dar sunt nişte forme de energie, un fel de reziduu presupun. E o chestie a dracului de interesantă.
Energii din astea există peste tot, depinde de persoana care şi-a lăsat amprenta asupra locului... de aici vine şi chestia aia cu obiectele care au energii ''rele'' în ele şi am citit şi despre oglinzi că stochează în ele energia celui ce o foloseşte.