| Ema03 a întrebat:

Hei
Am 13 ani și vreau să mă fac satanistă
Problema e că nu știu ce tip de satanist sa aleg și nu știu cum mă voi căsători ???? daca sunt satanistă
Nu vreau sa fiu luată la mișto, știu deja in mare parte ce cuprinde satanismul

Răspuns Câştigător
| Golyat18 a răspuns:

Odata ce tu nu cauti un adevar, ratiune, etc.
Ci doar vrei sa fi satanista asa de dragul de a fi satanista.
Pai eu zic ca esti cel mai aproape de LaVey.
Insa nu te grabii ai doar 13 ani si o singura vorba gresita iti poate distruge toata viata.

2 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Copilo... ai luat-o pe aratura si ai doar 13 ani, trezeste-te la realitate!

| costinvlad a răspuns:

Adica ce fel de satanista? Daca alegi moderna, esti clar pe aratura. Cel traditional/spiritual nu face sacrificii, ci doar doreste sa evolueze spiritual. Nu vreau sa vad un Satanist Modern caci cei moderni sunt spalati pe creiere de evrei sau de alte secte ale lui Yahweh.