| EuAiciDinNou a întrebat:

Oare chiar vine apocalipsa?

18 răspunsuri:
| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Da, in 32.14. 2763

| DrunkenRat a răspuns:

A venit in mai, parca... dar o "vedem" in reluare in 2012.

| Wehrmacht a răspuns:

Dumnezeu stie cand va fi...deja m-am saturat sa aud asta.Toti stim(in afara de cei mai seci la minte) ca apocalipsa tot va veni.Totul are un inceput si un sfarsit. Terra nu este o exceptie.

| MyObsession a răspuns:

De parcă nu acum nu e.

| soimos a răspuns:

Cum adica sa vina Aocalipsa?
Apocalipsa din grecescul Apokalipsys inseamna dezvaluirea adevarurilor Dumnezeiesti!
Asa ca la ce te astepti tu cand zici despre "venirea apocalipsei"?

| EuAiciDinNou explică (pentru soimos):

Ma refer la "Apocalipsa Sf Ioan"

| mihaibrasov a răspuns:

Da, ieri.

| Dreamer a răspuns:

Nu vine ca nu are picioare.

| EvangelineDS a răspuns:

Te referi la melodia de la phoenix apocalipsa? a venit de muult laughing
acum serios nu adica a trebuit sa vina si in 2000 1999 1994 etc... laughing

| MâţulMov a răspuns:

Bai, daca ar fi sa asculti un boschetar care iti zice ca ala nu e *** de caine, e inghetata cu aroma de ciocolata cazuta din cornet, tu l-ai crede?
Nimeni nu va stii niciodata cand va veni apocalipsa. Daca era sa ascult de astia muream de vreo 5 sau 6 ori pana acu'

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oare se poate sa nu mai vad intrebari de genul asta, sfirsitul tau poate fi chiar acum, da un hot peste tine tu opui rezistenta si gata ai murit, asa poate fi si cu apocalipsa (sfirsitul lumii) nimeni nu stie ce poate fi peste cateva secunde, si oricum, treaba aia cu prezisul, e un truc de doi bani.
Era un joc, innoada un fir de par de trei ori si o sa-ti spun ce va fi maine. RS: e miercuri.
Asa ca lasa toate prostiile cu sfirsitul si dracul, ca e o faza deja expirata. Problema adevarata devine daca esti sau nu crestin, in rest nu ai de ce sa-ti faci griji

| Pedrorock a răspuns:

Sincer nu cred in apocaliplsa ce-i drept se vor sa alinia planetele in 2012 dar atat si intotdeauna vor fi distrugeri in masa spre ex lovitura data japonezilor in marie atat Funda

| Biaix a răspuns:

Nu este adevarat fiindca va aduceti aminte cand au spus ca vine sfarsitul lumii in 2011 si eu vad ca nu s-a intamplat nimic vad ca suntem toti intregi.Eu nu cred in aceste seperstitii. Funda te rog.

| Anamaria742 a răspuns:

Astea sunt doar minciuni doar Dumnezeu stie cand va fi

| ligia2000 a răspuns:

In 24 decembrie 2012

| pattyNNa a răspuns:

Doar nu esti nebuna...asta vreau sa ne faca sa credem pentru ca ne manipuleaza cum li se scoala lor. Nu asculta ce sa zice prin intermedia mass media 90% e fals. E o tampenie pai mai oameni buni noi din 2000 pana acum am murit de vreo 5 ori cel putin laughing e penal, serios lasa povestile ca nu ajungi departe in viata! :*

| talemarius97 a răspuns:

Am trecut deja (eu)prin 5