| miaumiau8888 a întrebat:

Hei! Am de gand sa comand ceva de pe aliexpress(stiu, nu e rating-ul prea mare din cauza calitatii proaste sau inselaciunii) si vreau sa stiu cand ajunge un colet la posta si cand la ghișeu. Data trecuta cand am comandat mi-a ajuns o parte din colete la posta si o parte la ghișeu; nu am mai apucat sa le iau pe cele de la ghișeu si am pierdut banii.De aceea vreau sa stiu cam care e diferenta intre colete

2 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Pai ai putea sa mergi mai des la posta mai ales ca e vorba de comenzile tale.

andreia67
| andreia67 a răspuns:

Ce intelegi prin "ghiseu"? Te referi la posta vamala (oficiu postal care are si birou de vama si care sunt 1-2 in Bucuresti iar in tara doar 1 pe judet?