| anonim_4396 a întrebat:

Hei, am o intrebare mai ciudata!
Ati patit vreodata sa vedeti o lumina albicioasa seara? Este a doua oara cand o vad si nu cred ca mai este o coincidenta, am mai vazut-o odata cand eram la bunici si nu am fost singurul care a vazut-o. Este un fel de lumina asemanaotare cu cea a unei lanterne proiectate in ceata, doar ca nu are un punct de plecare.
Ce credeti ca este?

23 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Spirite.

| T0T a răspuns (pentru T0T):

Fantome

| T0T a răspuns (pentru T0T):

Necuratu'

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Adica manchester yawnited?

| Clorox a răspuns (pentru T0T):

Necuratu' laughing

| OldSoul a răspuns:

Cel mai probabil iti joaca imaginatia feste.
La e poza e profil ai, nici nu ma mir de-si bate joc imaginatia de tine.

| Clorox a răspuns (pentru OldSoul):

Nu e imaginatia mai laughing

| gemeni6226 a răspuns:

Foarte interesant ce spui, dar unde ai vazut? Pe afara sau in casa?

| Clorox a răspuns (pentru gemeni6226):

Am vazut afara. Stiu ca nu mi s-a parut pentru ca n-am fost singurul care a vazut lumina asta.

| gemeni6226 a răspuns (pentru Clorox):

Uite,eu te cred, daca mi-ai putea spune unde era proiectia? de la sol spre cer, de la cer spre sol, sau doar asa pe orizontala la pamint?

| Clorox a răspuns (pentru gemeni6226):

Nu avea un punct de plecare, pur si simplu ''plutea'' undeva la 15 metri, nu pot sa descriu in cuvinte. Prima data cand am vazut lumina asta era undeva la 5 metri, acum era mult mai sus. Nu a fost lanterna sau ceva facut de om.

| gemeni6226 a răspuns (pentru Clorox):

Multumesc.In orice caz daca omul nu sta cu ochii doar la telefon si la Facebook, sta sa contemple cerul, sau natura pur si simplu poate observa multe.Si mie m-i se intampla caci daca nu pot dormi si deschid fereastra, noaptea sa mai vad lucruri interesante.Nu zilnic dar sa zicem o data la un an.Sa mai scrii te rog daca ai parte de asemenea intimplari.

| Clorox a răspuns (pentru gemeni6226):

O sa mai scriu, stati linistita happy

| PersonajFictiv a răspuns:

Da,am avut halucinatii de la supradoza.
E jmecher.

| Cinevacatoatalumea a răspuns:

Presupun ca da, dar cand nu purtam ochelarii. De asemenea vad forme, animalute corate care sar pe tavan si care se misca ca norii.

Răspuns utilizator avertizat
| Teffan a răspuns:

Nu-mi prea amintesc, dar parca am vazut ceva de genul asta cand eram mic.

| AntiUrs a răspuns:

Extraterestri... daca vrei, crede