| Florentina9210 a întrebat:

Hei! Am și eu o nelămurire. Am primit pe whapp, in seara aceasta, un mesaj din partea unui așa zis agent de poliție. Nu s-au legitimat. A fost mesajul gen : Buna seara, Moise Florentina?
Eu: Bună seara. Da!
După ...pauza, nu mai zicea nimic. Mi s-a părut puțin ciudat și am sunat, nu a răspuns nimeni.
Tot eu ii scriu. "Cine ești"?
La care persoana aceea: Nu contează...
Așa se comporta un polițist? Întreb și eu...
Ii zic dupa: Păi doresc sa știu cu cine discut. La care persoana aceea îmi spune ceva gen, sunt sigură că mi-a adus, doar așa sa mă pună pe gânduri.
"Domnișoara, învățați să circulați și să acordați prioritate"
Bun, dar totuși mi s-a părut ciudat că mi-a răspuns sec, când am întrebat cine este și de altfel nu s-a legitimat și nici nu a răspuns când am sunat sa vad care e problema.
Voi ce credeți?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Precis era un robot!

| Dismally a răspuns:

Politia nu te cauta pe WhatsApp sa-ti spuna ca ai condus prost.