| eugeniu001 a întrebat:

Hei baieti voi ce faceti cu parul de la penis? funda+vot fetelor voua cum va place? funda+vot

Răspuns Câştigător
| Miky69 a răspuns:

Am avut cateva experiente... mai placute...mai putin placute.

Rezum totul si te sfatuiesc sa " porti chelie " tot timpul ( nu sti cand te lovesti de-o ocazie )! Fetele reactioneaza diferit, dar de cele mai multe ori, nu sunt placut surprinse de acel par!

Daca te-a ajutat, Funda? happy

Bafta!

3 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Acum, ca e vara, mi-l tund, ca mi-e cald. Cand e iarna, mi-l las, ca sa-mi tina carapace.

| SmRpT a răspuns (pentru Flav):

Bun raspunsrolling on the floor)))))))))

| daBăliu a răspuns:

Nu-ţi rade părul, fă-ţi-l dreduri! laughing Nu, glumesc, rade-te că vine vara