| Alina0124 a întrebat:

Hei. Cineva mi-a trimis o conversație, cum că eu aș fi vorbit cu cineva, dar nu e adevarat; a reușit să pună poza mea de profil si numele meu sa para exact ca is eu. Contul acela îmi apare șters acum. Cum pot face sa se afle adevărul?

2 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Se poate edita usor in photoshop sau in aplicatii AI fake chat, din moment ce acel cont arata ca fiind sters si tu il detii pe cel real poti demonstra ca e o inselatorie.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu mai poti, odata ce acel cont este deja sters.