| cristi22q a întrebat:

Mi-a trimis cineva o conversație și a șters numele de pe conversație.
Mi-a trimis poza și este editata cum pot afla numele acela ascuns
Dau fundă.
Mulțumesc.

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Din pacate, nu poti!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Il intrebi pe ala care ti a trimis, e fix singura solutie

| cristi22q explică (pentru suntserios):

Am încercat și varianta asta nu am reușit

| johnnny123 a răspuns:

O poza editata si salvata nu mai contine informatia aia pe care o vrei tu, deci nu ai cum sa o recuperezi.

Este ca si cum ai scrie ceva pe nisip si apoi ai uniformiza nisipul cu o greblă. Mai poti afla ce a fost scris acolo?

| Alexuţ02 a răspuns:

Nu cred ca poti sa faci asa ceva

| cristi22q explică (pentru Alexuţ02):

Trebuie sa aflu ceva urgent

| Alexuţ02 a răspuns (pentru cristi22q):

Te cred si te inteleg, dar nu prea e posibil daca ma intelegi.

| CiupercuțulCrăcănat a răspuns:

Daca poza e flattened, atunci nu. Daca nu este flattened, adica nu au fost combinate layerele la salvare, atunci da. Se foloseste Photoshop pentru asta.