| brokxy a întrebat:

Hei! Credeti ca concursul asta de la Lay's e real? Sau vor doar sa faca oamenii sa cumpere mai mult de la ei? Acum cativa ani era tot asa un concurs in care castigai o doza de pepsi de la Lay's si eu chiar am castigat mai multe din punga. Dar asta e cu coduri. Sa fie si asta pe bune? Nu de alta...Dar oricine s-ar bucura sa castige 500 de lei

3 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Astfel de concursuri sunt reale.

| brokxy explică:

Stiu ca am facut acolo o cacofonie imensa dar trece-ti peste laughing

| Jouliete a răspuns:

Iti spun drept ca eu am castigat si nu am cumparat punga casa pun codul ci fiindca aveam pofta, si dupa aia m-am gandit ca daca tot am cumparat-o sa pun si codul si dupa m-am trezit ca ma suna, si m-au intrebat daca mai am punga si le-am zis ca da, dupa a trebuit sa le trimit extrasu de cont de la banca si banii mi-au dat dupa 2 saptamani ca in maxim o luna tii da. Totusi nu ma gandeam ca pot castiga si uite ca am castigat.