| allthegoodnamesaregone a întrebat:

Hei big grin
azi mi-am facut profil aici si deja am dat si cateva raspunsuri, dar acum, daca vreau sa raspund imi scrie sa confirm adresa de e-mail dar nu mi-a venit nici un mesaj de confirmare si profilul l-am facut de vreo 5 ore cred straight face vi s-a intamplat si voua?

Răspuns Câştigător
| cclexa a răspuns:

Pai si mie mi s-a intamplat dar dupa nu am mai avut probleme, deci daca trimiti adresa de email si te duci pe mess la mesaje in stanga iti arata spam si adai click unde zice sa confirmi si gata, acum pot raspunde la orice intrebare; D

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Idem @GânduriAlbe.
Trebuie sa ai putina rabdare. Pana maine ar trebui sa se rezolve. Succes!

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Caută şi în spam. Ar trebui să primeşti mailul dar câteodată mailurile de pe TPU vin în întârziere. Aşteaptă! Baftă!

| casandra2222 a răspuns:

Delogheazate si apoi scrie raspunsul pe care vrei il dai si dupa aia cei de la TPU iti spune ca o primit raspunsul dar nu esti logata si apoi te loghezi si iti primeste raspunsul. funda?