| MiaStone a întrebat:

Hei! Deci am inceput o poveste noua pe wattpad si vreau sa va aud parerile despre ea.Multumesc!

http://www.wattpad.com/story/42499519-cum-sa-dispari

P.S.Puneti copy-paste sus unde trebuie de scris linkul.

7 răspunsuri:
| SergiuBoss11 a răspuns:

Sigur e vampiri, deci ma abtin

| MiaStone explică (pentru SergiuBoss11):

Nu e vampiri.Nu imi plac vampirii.De ce crezi ca e despre vampiri?

| SergiuBoss11 a răspuns:

Sau ceva asemanator cu 50 shades of grey

| MiaStone explică (pentru SergiuBoss11):

Serios? doar sa comentezi stii? Nu e vampiri si nu e 50 shades of grey.Du-te naibii. Daca nu vrei sa citesti e treaba ta!

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Am citit-o,nu este asa rea,si nici nu apar vampiri(inca). Joseph ala e barbatul fatal care se indragosteste de fata simpla, cam asta e tipologia tuturor povestilor de pe wattpad...
sau fata simpla care prinde puteri fantastice si salveaza lumea.
de ce te incrunti la fata blonda care il pupa pe Joseph, de abia l-ai cunoscut, poate esti adepta iubirii la prima vedere.
ai un vocabular destul de bun pentru o scriitoare incepatoare ("solitudine"), deci incearca sa faci diferita povestea asta

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru MiaStone):

Faith s-a dus naibiisurprisesau poate la naiba, nu eu.

| MiaStone explică (pentru SergiuBoss11):

Modul tau de gandire ma omoara.Nu ai ghicit.Nu are puteri magice si Joseph e mult prea mare pentru a se indragosti de Faith. Ordoneaza-ti gandurile, apoi mai incearca...