| andreeamarasabina a întrebat:

Hei eram cu colega mea noatea sa diarma la mibe o saptamana sunt single si mi-a zis ca a vazut ca sta ceva alb pe banca eu am crezut ca minte noaptea pe la 1 m-am dus sa fac un dus ca nu puteam dormi bai si cand am vazut pe geam pe banca o silueta alba cu palarie. M-am dus afara si nu era nimeni am. Creazut ca visez cand m-am intors de la dus era acolo nu am mai dormit am stat in bucatarie ce sa facc

1 răspuns:
| TrendyHedgehog a răspuns:

Pai,iti zic ce as face eu.M-as duce cateva nopti la rand acolo la banca sa vad ce este apoi daca intr-adevar as vedea silueta alba as vorbi cu parintii si i-as intreba daca stiu cine a locuit in casa respectiva inainte sa ne mutam acolo. big grin Bafta