| Loveyourself a întrebat:

Hei prieteni! imi place un baiat mai mare cu un an decat mine, prietena mea s-a imprietenit cu el la un concurs sportiv si de atunci tin legatura. Ea spune ca ca si lui ii place de mine si ca se uita in pauze dupa mine si chiar i-a cerut unui coleg numarul meu de telefon dar eu ma cam indoiesc, suntem amandoi foarte timizi si nu putem face nici unul primul pas! prietena mea spune ca de cate ori ii povesteste de mine se inroseste si pleaca. voi ce credeti? e posibil sa ma placa?sad

Răspuns Câştigător
| Annim a răspuns:

Mdaaa,, de ce nu,, daca te priveste des ce mai poate insemna? sa indr******* big grin
Te Place dar ii este greu sa recunoasca.
Fii prin preajma lui, asteapta sa faca primul pas, ofera-i ocazie. capish?
Pentru ca sa-l determini sa faca asta vorbeste cu el pe NET, astfel va familiarizati si nu o sa-i fie frica de tine si nici tie de El.

2 răspunsuri:
| Piersii a răspuns:

Roag-o pe prietena ta sa il intrebe. daca zice ca da, atunci ii poti trimite un bilet pe care sa il intrebi chiar u asta, el va face urmatorul pas. daca iti raspunde cu da, ii poti da nr tau de tel, adresa de mess si sa ii spui ca mai vb. funda?

| alexuztu a răspuns:

Da... daca nu ai curaj sa ii spui f2f trimitei un msjwinking funda?