| kkkk a întrebat:

Hei, help me. Ofer funda! cum e sa te barbieresti prima data? mi-e frica ca o sa imi tai pielea sau dupa o sa ma irit, sau o sa am cosuri. E adevarat? cum ar trebui sa procedez? vreau pas cu pas

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cosuri nu faci, poate se irita putin dar exista after shave de aia s-a inventat sa previna iritarea pielii dupa ras. Urmezi instructiunile care vin pe tubul de ras si foloseste o lama care are capuri de schimb nu una de unica folosinta, gillette mach 3 e cea mai buna.

| Maioru a răspuns:

Umezesti fata,apoi pensonul,agiti flaconul de spuma dupa care pui spuma pe penson, te freci putin pe fata cu pensonul cu spuma dupa care dai cu aparatul de ras(Gilette) incepand de la perciuni in jos pe fiecare obraz, barbie si gat. Daca nu esti multumit, faci aceleasi operatiuni dar de data asta dai cu aparatul pe fata de la gat in sus(raspar).Si uite asa flacaul lui tata e proaspat, si miroase frumos dupa ce te dai si cu un after shave.Sa traiesti!