| Mymiii a întrebat:

Hei! Îmi spune şi mie cineva care a văzut A tall of 2 sisters despre ce este vorba? Eu am văzut filmul şi nu am înţeles nimic! Mulţumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| HPPJATO a răspuns:

Doua surori sunt internate intr-o institutie de boli mintale dintr-un motiv necunoscut spectatorului. Tratamentul si perioada de supraveghere se incheie, iar fetele se intorc in casa tatalui si a mamei lor vitrege, care este extrem de cruda. Recuperarea lor devine din ce in ce mai complicata in momentul in care diabolicitatii mamei lor vitrege i se adauga prezenta unei fantome care le bantuie pe cele doua fete...

| Mymiii explică (pentru HPPJATO):

Da, mulţumesc frumos! Şi eu am putut citi asta la descrierea filmului. Eu rugam pe cineva care a mai văzut filmul dacă a înţeles ceva din film şi poate să îmi explice şi mie unele părţi! tongue