| Doub a întrebat:

Hei.

Merită să faci la facultate sau să te apuci să înveţi persană?

Răspuns Câştigător
| whatevernvm a răspuns:

O sa te gasesc dimineata injurand in persana in baie laughing) hahaha

43 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns (pentru Doub):

Cred ca sunt mari sanse ca dupa ce termini facultatea sa stiu si eu persana sa mor laughing) abia astept

| Doub explică (pentru whatevernvm):

Păi să ştii crying

| whatevernvm a răspuns (pentru Drimmero):

Da, roaga-te pentru linistea mea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa te apuci sa inveti persana e ca si cum te-ai apuca sa aprofundezi latina, poti face ceva mult mai practic.
Practic in sensul de cautat, japoneza (waaaaai, e Tomoko Kuroki love struck big grin), neerlandeza, germana sau suedeza.

| ShaOfHatred a răspuns:

Cu sau fara faculta, tat lucram la Kfc si Mc

| darrio2007 a răspuns:

Sa faci sau sa o faci? Nu-ti foloseste la nimic persana.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Da pai cum. E cea mai cautata.

| Doub explică (pentru anonim_4396):

Da, păcat că nu pot face japoneză.

| Doub explică (pentru DoarBogdan):

Omf, nici nu ştiu de ce am mai pus întrebarea când totul era atât de evident.

| Doub explică (pentru darrio2007):

La nimic... nimic? laughing

| darrio2007 a răspuns (pentru Doub):

Poate daca ai rude prin Iran.

| Doub explică (pentru darrio2007):

Deci, nimic. thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar daca ai o pisica persana si vrei sa ii intelegi nevoile.