| anonim_4396 a întrebat:

Hei, salut tuturor. As dori sa stiu parerile voastre despre blogul meu.
http://smilebymask.tumblr.com/
Daca aveti ceva sfaturi le accept cu placere.
Mersi.

3 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Sfatul meu e să schimbi tema.
E foarte drăguță, însă n-am găsit butonul de Follow și nici Reblog/Like.
Multă baftă!

| OnuOnulică a răspuns:

Super bravo! oau unu din cele mai bune pe care le-am vazut bravo tie succes in continuare.

| XxAndreea a răspuns:

Blogul tau este absolut extraordinar..cand am citit acele."fragmente" am inceput sa plang. este..superb..si sfatul meu..sa continui cu ceea ce faci..ca este frumos:**!