| Aia37 a întrebat:

Hei! Saptamana viitoare vine in vizita la mine o necunoscuta cu vreo 2-3 ani mai mare (poveste lunga, nu intrebati). Ce am putea face impreuna ca sa nu ne plictisim?

4 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Nu știu de ce am impresia că singura necunoscută pe care o vei cunoaște va fi aia din ecuația temei la matematică.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrebam.
Ce sa faceti :sa va uitati la filme, sa va povestiti viata personala, sa va faceti parul, unghiile, sa va plimbati, sa ascultati muzica, sa cantati.
Si mai sunt, cam ce varsta ai?
Ca sa stiu ce mai spun.

| Aia37 explică:

Eu am 13 ani smug