| Deea73 a întrebat:

Care sunt setarile ce trebuiesc facute pentru a putea vizualiza video de pe internet pe telefonul Samsung S5230? Setarile pentru internet sunt facute.

3 răspunsuri:
| Vickyy a răspuns:

Daca nu ai 3G, nu poti rula videoclipuri...decat daca ai o aplicatie preinstalata in telefon.

| OAAO a răspuns:

La Setari aplicatie, setari VOD si alegi internetul pe care-l ai. Eu alte setari nu am facut, conteaza ce net ai pana la urma. Daca ai net de la cosmote, fara 3g e ca si cum nu ar exista. Cel putin asa m-a lamurit pe mine o reprezentanta de-a lor. Bafta

| Deea73 explică (pentru OAAO):

Mshappy...dar am facut asta si tot nu merge, iar netul e de la orange.Habar nu am ce mai trebuie facut thinking