| Hambasan_Alexandru_1993 a întrebat:

Hei TPU aici Alex uneori cand cineva ma enerveaza ma enervez atat de tare in cat imi vine sa sar pe el si sa i sparg capul si sa i zdrobesc corpul cu pumnul dar mereu ma controlez si nu o fac dar acasa simt nervi si dau cu pumni in pereti imaginandumi ca e fata lui dar ma calmez rapid ce sa fac sa nu ma enervez dar nu vreau raspunsuri cum ar fi du-te la siholog vreau sa stiu doar ce credeti VA ROG ajutati-ma

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numara in gand pana la 10 si zi tot in gand ca nu merita sa faca cunostinta cu cu pmnu tau si incearca stiu ca e greu sa il ocolesti sau daca nu reusesti in loc sa il bati injural fal in toate felurile apoi leci inplinit sper :*

2 răspunsuri:
| bogdan1004 a răspuns:

Ce sa zic si eu am simtit la fel si dupa mine iti dau un sfat care poti sau nu sa il asculti:Eu zic sa nu-l lovesti caci poti avea nota scazuta la purtare, cand esti nervos du-te si plimbate(du-te la aer)

| Liviuuuuu a răspuns:

Frate, cauta un hacker, pune-l sa gaseasca IP-ul infractorului care te-a enervat, apoi gaeste-i locuinta, iar intr-o zi linistita de duminica ia un par, urca-te intr-un tren sau un microbus si du-te la dansul la domiciliu.Cand deschide usa, arata-i tu cu cine nu trebuie sa se punalaughing))