| Park1Suin a întrebat:

Hei,TPU.Am o intrebare. Daca am parul brunet deschis la culoare,buzele mari,ochii cenusii, culoarea deschisa a pielii si nasul putin mare, atunci eu de unde provin? De ce rasa sunt eu? Ma refer (poate provin dintr-o alta tara)?

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ești de rasă umană!
Părinții tăi ce naționalitate au?
Pa, pa.

evenso
| evenso a răspuns:

Dar ce te face sa crezi ca nu esti de nationalitate romana? nu ai scris nimic din care s-ar putea banui ca nu esti de rasa - alb caucazian.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Eşti de naţionalitate română.
Te pup!

| RoxanaGhost a răspuns:

Depinde şi de fizionomia feţei...S-ar putea să fii lipoveancă laughing Nu ştiu sigur, cum e forma bărbiei tale? Dar urechile? Eu de exemplu aduc a japoneză amestecată cu ţigancă[Nu râde de mine sad ] Când eu de fapt şi de drept sunt suceveancă...

| ciocolatacupiperrosu a răspuns:

Pe bune?