| Wirusssssssss123 a întrebat:

Hei TPU.Am o intrebare doar pentru fete sa raspundeti sincer.Ce preferati, baietii cu muschi etc sau mai plinuti?

4 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Sa stii ca intotdeauna o sa conteze si caracterul. Daca are un caracter de rahat, poate sa aiba 1000 de muschi si sa fie cea mai tare vedeta ca tot nu o sa stea o fata normala la cap cu el.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Aasdfghj):

Întrebarea era cum ii prefera. Dacă unu are un caracter bun, cum e preferat cu mușchi sau fara?

| SilentRain a răspuns:

Băieți cu ochii albaștribig grin
Nici sa fie cadavrul viu, da nici Moș Crăciun
Sa fie ok

| UniUnicornul6373 a răspuns:

Nici cu mușchi, nici plinuți, să fie potriviți.