| Sachiko a întrebat:

Am vorbit cu un tip si pare de treaba, am discutat o data cu el si nu prea stiu cum sa incep inca o conversatie -_- sunt timida si chiar as vrea sa mai vorbim sigh Ajutor! (stiu ca pare penibil, dar... puppy dog eyes)

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai grija sa nu iti suceasca capul.

| AlexandruParaschiv98 a răspuns:

Incearca sa ii spui de exemplu daca ii plac jocurile pe pc zii sa iti sugereze si tie un joc bun si daca stii ce jocui ii plac ar fi perfect daca e pasionat de sport sau alt lucru intreaba-l de exemplu cum a fost la meci ce se mai intamplat cum s-a terminat partida chestii din astea. Daca stii ca ii placi se uita dupa tine o sa fie usor sa vorbesti cu el.