| SweetChildOAxls a întrebat:

stiu deja intr-un fel raspunsul la intrebarea pe care o sa pun, dar as vrea sa ma conving ca asa pare si din ochii celor care nu sunt implicati direct si nu au detalii. deci eu vorbesc de ceva timp cu un baiat pe facebook, si totul e bine si frumos, vorbim o ora, o ora jumatate, chiar doua uneori, pentru ca e si el implicat in conversatie, dar daca nu incep eu conversatia, el nu face absolut nimic. vorbim de destul de mult timp, si pana acum a inceput o singura data o conversatie.
el e genul mai timid, care nu iese niciodata din clasa si care nu cred ca a placut pana acum pe cineva (din cate spun colegii lui), asa ca nu stiu la ce sa ma astept din partea lui. iar in momentul in care am sugerat sa ne mai vedem prin pauze, el a spus ca nu vede nicio diferenta intre conversatiile de pe facebook si una fata in fata.
voua cum vi se pare?
dezinteresat sau doar nou in domeniul asta?

3 răspunsuri:
| HaHaGirl a răspuns:

Poate e timid sau poate nu vrea o relatie, nu e interesat de tine sau poate chiar ii e rusine de ceilalti din jur ...nush cum se face dar foarte multi se dau timizi insa atunci cand sunt face2 face sunt niste nesimtiti care te vor in pat ..in fine sa revenim la tine. ..intreaba-l dc crede ca nu are rost si poate ca daca tu esti mai impulsiva si el mai timid nu stiu daca merge. good luck:*

| varcolaccc a răspuns:

Intr-un fel si eu sunt la fel... Ma rog cu câteva diferente majore, la început eram exact ca el dar acum nu in totalitate. Nu vrea o relatie ti-o spun sigur, daca e asa timid va lua in calcul tot ce ar trebuie sa faca si va fi pesimist si chiar daca in sufletul lui va vrea o relatie, o sa te refuze.

| Kabuto79 a răspuns:

Prea timid sau prea inteligent
(Gandeste-te la amandoua cazuri )