| Duutsie a întrebat:

Hei TPU! Am vorbit zilele trecute cu un coleg pe care-l plac si am aflat ca si din partea lui e ceva, acolo un 10%, insa a zis ca nu promite nimic pe viitor. Colegii mi-au spus ca au observat cum ma priveste uneori sau unele gesturi pe care le face si poate deocamdata ii e rusinet. Cand incepe scoala m-au sfatuit sa ma apropii de el.Toti imi spun ca trebuie sa-l fac sa ma placa mai mult, dar cum? Ce ii place unui baiat la o fata?

2 răspunsuri:
| buburacer a răspuns:

Formele intai si intai.Mai tarziu inteligenta si pe la batranete intelegerea si bunatatea

| HelloKitty97 a răspuns:

Daca e un coleg e mult mai usor daca diriginta va lasa si daca stati doi in banci muta-te cu el in timpul orelor mai tachineaza-l. Observa ce lucruri ii plac si vorbeste cu el despre asta! sper ca ti-am fost de folos!