| dolcemariaRBDfanmare a întrebat:

Deci, plac un baiat foarte mult ( adica nu il plac, sunt indragostita de el ) si nu stiu cum sa ii spun despre ce simt. Zilele trecute a deschis acest subiect, iar eu de rusine am spus ca nu il plac, iar acum imi e foarte rusine sa ii spun ca il plac! Ce sa fac? Multe persoane au spus ca s-ar putea sa ma placa! Ajutor! Cum sa ii spun despre ceea ce simt si mai ales, cum sa aflu daca si el ma place? ( nu il vad foarte des caci stam cam departe, iar parintii lui sunt cam,, severi,, )

Răspuns Câştigător
| GeorgyyyBuaa a răspuns:

Daca el a deschis subiectul ala atunci inseamna ca te place si de aceia te-a intrebat dar acum poti sa i spui ca ti-a fost rusine sa ii spui si ca il placi sau ca esti indragostita de el si o sa fie ceva happy succes trebuie sa invingi rusinea ca nu se intampla nimic stiu cum e dar si eu am invinso si dupa mi-a parut bine ca am avut curaj sa vorbesc

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Redeschide tu subiectul si recunoaste ca nu ai spus adevarul.

| dolcemariaRBDfanmare explică (pentru neutrino):

Da, doar ca imi este foarte rusine si nu stiu daca sa ii spun in realitate sau sa ii spun pe net. Doar ca as vrea sa aflu daca si el ma place, adica nu vreau sa ma fac de ras.

| neutrino a răspuns (pentru dolcemariaRBDfanmare):

Daca ai simtul raspunderii faptelor tale, atunci spune-i in direct.

| Rockefeller a răspuns:

Da-i o incercare

| TimariuLuisa a răspuns:

E clar ca te place happy Daca a deschis subiectul asta si daca a vrut sa stie daca il placi sau nu, e clar ca te place pentru ca eu nu cred ca i-ar fi placut sa te aiba pe cap in cazul in care tu i-ai fii spus ca il placi, dar el nu te-ar fi placut tongue