| chilledzebra a întrebat:

Hei, TPU! Ce faceti? E prima mea intrebare si ma gandeam ca poate ma ajutati putin. E o intrebare speciala,deci as vrea sa raspundeti in cel mai nebun,mai ciudat si mai nepsiholog mod. Macar acum. Vreau sa va descoperiti nebunia din capul vostru, acea picatura zurlie si sa invartiti rotita. Vreau sa vad ce iese.
Ma tot gandeam:
"Care ar fi cel mai nebun lucru pe care l-ati face? Ceva extrem de exemplu care va mistuie uneori gandurile si oricat de mult ati vrea sa il duceti pana la capat, sa simtiti adrenalina, va sperie si spuneti "stop". Treceti peste si incercati sa nu o mai bagati in seama. Repet :CEVA EXTREM, care sa va propulseze inima si sa va simtiti macar pentru o secunda liberi. Departe de toti si toate."

Sa va vad! Cel mai nebun si creativ raspuns primeste funda!winking

Răspuns Câştigător
| Danzell a răspuns:

Oh weeee... funda. wags tail

de obicei sunt relativ calm in situatii extreme... mai putin in situatii pe care nu le pot controla. de exemplu... o invazie de paienjeni sau gandaci, situatie in care mi-ar exploda mintea de frica si m-as bloca mintal.

ceva extrem ce as incerca ar fi acele wingsuit-uri. sau sa fiu intr-un avion de acrobatii si sa ma invart pana nu mai stiu de mine.

altfel, adrenalina si senzatia de libertate o poti avea din orice iti place. mie de exemplu imi place sa iau un obiect, nu stiu orice un ceas o lanterna, pc etc, si sa il dezasamblez. starea aia de concentrare asupra a ceea ce fac reprezinta starea de libertate.

7 răspunsuri:
| ToKen a răspuns:

As fuma un cui mare, dupa care as sari din stratosfera, fara parasuta, incercand sa aterizez pe o perna de aer.

suntserios
| suntserios a răspuns:

As sari cu parasuta, da nu cred ca am curaj

| Drimmero a răspuns:

Sa ma duc intr-un labirint super-dificil, apoi sa ma intorc sau sa ies teafar, fara sa intru intr-o depresie/ frica!

| zurick a răspuns:

Heya :v
Cel mai nebun lucru pe care l-aș face ar fi să ard școala. laughing
Dar după îmi dau seama că-i imposibil.

Răspuns utilizator avertizat
| ThEKiDDuTz a răspuns:

Vroiai sa iei lsd cand ai scris asta? laughing ca daca da vreau si eu laughing vreau sa iau lsd sau ciuperci, asta ar fi ceva extrem la mine...am auzit ca ti da tripuri nasoale... laughing)

| PesteleSuprem123 a răspuns:

Sa fumez de fata cu mama sau sa beau alcool de fata cu mama