| Valor12 a întrebat:

Hei TPU eu as dori să îmi iau o placa video gtx 920 eu în acest moment am gtx 220 exista vreo șansă că placa sa nu fie compatibilă gen doar e mai puternica că furnizorul e același,. voi ce ziceți?

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

GTX 920 nu exista! Poate 950 sau 960 ai vrut sa zici! Iar daca vrei un raspuns sigur trebuie sa lasi un link ce placa de baza ai si ce placa video ai vrea sa cumperi pentru ca trebuiesc mai multe detalii! Bafta!