| Raluca591 a întrebat:

Hei tpu..imi e greu sa intreb asta dar, ce parere aveti despre tragedia din Caracal? Credeti ca fetele mai sunt in viata?

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu au cum să mai fie în viață.

| Freya1 a răspuns:

Nu,si nu va exista un fat frumos din sri sau mai stiu eu unde care le va salva.Acel mos e un obsedat sexual ce cu asta se ocupa cand i se misca puta in pantaloni.Bine ar fi daca ar fi mai realiști romani si nu s-ar mai uita la atâtea filme americane.

| SG1995 a răspuns:

Hm nu știu, ăștia zic că nu, totuși auzisem că puștoaica le-ar fi zis polițiștilor că moșu o să o facă bogată.

| Florin9Florin9 a răspuns:

S-au făcut multe greșeli, intenționate sau nu.
Eu cred că da.

| ihnei a răspuns:

D-asta mass-media ramane cea mai mare arma de indoctrinare a prostilor.