| SupradozaDeDroguri a întrebat:

Imi puteti spune va rog cum aflu acel cod pentru laptop ca sa ii pun wireless? La el merge internetul, pentru ca am mai pus, dar prin cablu. Si am un PC care are net prin cablu, iar laptopul cica are wireless, dar trebuie sa obtin un cod de 30 si ceva de caractere. Imi puteti spune va rog de unde sa fac rost?

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Iti mai trebuie si windows 7. Daca ai xp nu merge wireless.

| SupradozaDeDroguri explică:

Pai daca am windows 7 si pe PC si pe laptop.cum pot gasi acel cod de 30 si ceva de caractere care trebuie introdus acolo? :-s