| Satisfaction a întrebat:

Hey...am o problema..am un Laptop HP G62. imi merge internetul pe el doar prin cablu. Pana acum mergea si prin wireless...cred ca imi trebuie un driver pentru wireless sau ceva de genu'. Ma puteti ajuta, va rog? am cautat pe net dar nu stiu exact ce sa caut

3 răspunsuri:
| Ex89 a răspuns:

Uita-te in control Panel sa vezi nu ti sa dezactivat wireless-ul, iti arata ledul de la wireless aprins?

| Satisfaction explică (pentru Ex89):

Wireless'ul e pornit

| Ex89 a răspuns:

Pai poate s-au schimbat setarile routerului, incearca sa il resetezi. Daca esti pe romtelecom suni la ei si ii intrebi cum iti configurezi modemul sunt mai multe de facut de nu pot scrie.