| florina2001 a întrebat:

mi-am resetat telefonul de curand si aveam o cartela cu 3000 mb. Si acum nu mai stiu sa activez extraoptiunea. Am sunat si la ei dar nu m-au ajutat cu nimic. Mi-au spus sa inchid si sa deschid telefonul, ca dupa ma suna ei si nu au mai sunat. Help me.

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Resetarea telefonului NU are nicio legătură cu ce extraopțiuni aveai tu active pe cartelă. Încarc-o cu suma necesară, la timp, și ar trebui să meargă la fel ca înainte.

| florina2001 explică (pentru mihai69):

Sunt pe abonament.

| mihai69 a răspuns (pentru florina2001):

Cu atât mai mult - extraopțiunile NU sunt „legate" de telefon.

| florina2001 explică (pentru mihai69):

Si atunci ce pot face ca sa imi pot folosi mb din nou?

| mihai69 a răspuns (pentru florina2001):

Atunci insistă la cei de la serviciul de asistență pentru clienți. Pomenește-le de „protecția consumatorului" dacă nu cooperează.

Întrebări recente