| MessiRăzvănykăă99 a întrebat:

Hei TPU.ro! Am patit ceva rau la scoala. Jucam fotbal pe un teren mai mic de fotball si am dat-o peste. Bun. am mers dupa ea. Dintr-o clasa un profesor de displicina(unu cu care nu e este de glumit) mi-a facut poza cum saream gardul, si apoi m-a intrebat in ce clasa is.Acum,daca ii zice la diri ce sa ii spun la diriga?

RASPUNS URGENT. DAU FUNDA CUI IMI ZICE CUM SA II EXPLIC CA NU

AM FACUT NIMIC RAU SAU II SPUN CA AM SARIT GARDUL CA SA IAU MINGEA?!

1 răspuns:
| ClauClauditza a răspuns:

Poi, supene-i adevarul, nu mi se pare ceva rau in a sari gardu' pentru a lua mingea si eu am patit de multe ori asta, si nu mi s-a intamplat nimic... dar Bafta!