| ιαѕмιηααα a întrebat:

Hei TPU, doar cei care fac handball
imediat am 1 an de handball.
am o colega la scoala, nesuferita!
noi dupa ce alergam la sport, jucam handball\fotball!
ea bate mingea o ia in mana o bate si o ia iar in mana. cand ii zic ca face dubla zice. :
" bine ca joci tu mai bine, sau mergi sa slabesti?! "
ce sa fac? vreau replici sa-i zic sa.i explic de ce face dubla, nu intelege si ma cert cu ea.
o cheama Ramona!
niste replici nici chiar dure

2 răspunsuri:
| InVisible99 a răspuns:

Ce treaba au replicile cu dublu dribling care il face ea? Voi nu aveti un profesor care va supravegheaza? Asa i-ar aduce la cunostinta si aiuritei aleia ca habar nu are sa joace, iar in legatura cu replicile nu te obosi pe asemenea dobitoci ca numai frustratii si incultii pot sa se lege de aspectul fizic cand ei habar nu au ce sa zica... dupa mine as lua mingea si i-as da una in freza laughing) glumesc... evit-o

| predadamariscarmina a răspuns:

Poti sa ii spui: poate ca nu joc mai bine, da macar stiu ca nu se bate mingea de doua ori..sau: crezi ca daca as vrea sa slabesc as veni aici? daca as vrea sa slabesc m-as duce si eu la o sala, ceva.