| adeadeliina a întrebat:

Hei TPU, scuzati categoria, am dat comanda pe internet de doua cărți saptamana trecută și trebuia să ajungă în 1-2 zile lucratoare, si nu am mai asteptat, si astazi cred că m-au sunat cei de la Fan courier iar eu nu am răspuns, am văzut apelul după o oră, acum am sunat eu si nu raspunde, ce o să se întâmple? O da duca înapoi cărțile? Nu am mai folosit serviciile de curierat si nu stiu.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mai sună la curier. Poate are treaba. Nu esti singura care asteapta colet.

| darrio2007 a răspuns:

P.S. Cand astepti un telefon important il tii dupa tine.Ca,dealtfel,unele merg si cu el la toaletă.

| adeadeliina explică:

Dario, nu sunt asa dependenta de telefon, si daca a trecut deja o saptamana nu ma asteptam sa mai sune, am crezut ca cel de la care am comandat cartile nu le-a mai trimis

| razvanul a răspuns:

Cărțile vor sta un timp la sediul de fan curier după un timp vor fi trimise. Eu zic sa mergi la sediul fan curier din orașul tău.