| CharlieXCX a întrebat:

Hei TPU, unui baiat i-a placut de mine 2 ani dar mie nu. Apoi a inceput sa o placa pe prietena mea si ea pe el. Dupa aia l-am placut si eu. E putin funny. Voua vi s-a intamplat vreodata?

Funda ♥

P.s.Nu mi-a mai placut dupa aia de el tongue

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu l-ai placut.Doar erai invidioasa cand era cu prietena ta.

| WaterDrop a răspuns:

Ti-a placut de el doar pentru ca ii placea de prietena ta si nimic mai mult.Este perfect normal la fete asa ceva si de aceea nici nu puteti avea o prietenie solida intre voi.