| Denissa16 a întrebat:

Hei, voi cum credeti ca va fi lumea in viitor? Funda cele-i mai interesante idei happy

Răspuns Câştigător
| m1dn1gh7 a răspuns:

Eu cred că, în viitor tehnologia va fi foarte avansată, nu vor mai exista lucruri materiale, totul va fi din fier şi va scrie '' Gadget '' pe el, iar creierul uman va gândi ca un robot.
Sănătate!

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Dumnezeu stie

| zurick a răspuns:

Și eu mă pierd cu gândul și-mi fac tot felul de iluzii la ce o să se întâmple în loc să mă bucur de ziua de azi.Văd oameni (pe teritoriu ăsta)care vor fi nevoiți să cumpere apă din afară, mai exact din America. Oameni săraci care fac orice ca al lor copii să o ducă mai bine chiar dacă totul e mai rău. Certuri și mai multe referitoare la religie și o majoritate atei(bine ar fi dacă majoritatea atei fără certuri)Tradiții pierdute, instrumente uitate, oameni uitați, adevăratele valori dispărute.Totul poluat. Țara vândută, românii plecați.E așa văd eu.

| sublime89 a răspuns:

E greu de spus. Depinde si despre ce viitor vorbim, cel apropiat sau cel indepartat. Si oamenii din trecut au incercat sa faca predictii in legatura cu lumea inceputului de secol 21, dar majoritatea nu prea au nimerit-o laughing

| Dariusuu a răspuns:

Cum să fie?

Ne îndreptăm din ce în ce mai rău.Ce să mai sperăm când deschidem tv-u şi vedem ce se întâmplă în Ucraina.
Doamne fereşte să se întâmple aşa şi în România sau în altă ţară.

Nu putem decât spera şi crede că se vor schimba atitutidinea oamenilor.E trist ce se întâmplă.Hai că încep să lăcrimez puţin.

Te pup.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred că în viitor lumea nu va mai fi.

| Swan39 a răspuns:

Va fi... imprevizibilă.

| DanaXD a răspuns:

Eu cred ca in viitor oameni nu se vor mai respecta absolut de loc si o sa ajungem sa ne furam unii pe alti.