| pufoshenia24 a întrebat:

Cum credeti ca va fi in viitor lumea? Mai buna sau mai rea?winking

Răspuns Câştigător
| IncredibleJoker67 a răspuns:

Mai rea.
De ce?
Pentru ca deja planeta e in perilcol totl se scumpeste si deja sunt nulte masinarii periculoase si in viitor vor fi mai performante si care pot duce la disparitia unor plante si animale si chiar a noastra!
Lucrul acesta il facem cu mana noastra! Si daca o sa mai continue asa cum am mai zis planeta va fi distrusa intr-un sfarsit.

| IncredibleJoker67 a răspuns (pentru IncredibleJoker67):

* pericol *totul *multe scuze am grsit ca m-am grabit!

15 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Va fi mai bolnavă, criză alimentară, șomeri, etc!
Deci... nu prea bună.
Pa, pa.

| thealchemist a răspuns:

La fel

| mona a răspuns:

Mai rea

| OnuOnulică a răspuns:

Mai rea...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Mult mai proasta,oricum.
Va fi mult mai rau, boli, saracie lucie, foamete, calamitati.
Te pup!

| AndyLavy a răspuns:

In Romania? Tot mai proasta.

| Roxxxxi a răspuns:

Dupa mine cred ca lumea in viitor va fi mult mai rea deoarece din ce in ce mai multe multi trec pe furturi, golanie, fiecare face pentru el ..Nimeni nu te ajuta! Te descurci singur! Ca si acum dar asa va fi mult timp inainte banul va vorbi

| Azurry a răspuns:

În viitor nu cred că avem prea mari șanse să credem că va fi mai bine.

| Roxxy95 a răspuns:

In viitorul indepartat cred ca va fi cu mult mai rea.

| Mαяуßăăღ a răspuns:

Rea categoric puppy dog eyes Lipsa banilor scoate ce`i mai urat din om sad Certurile din familie in mare parte sunt pe tema banilor :-s Si privind altfel, uite cata lume falsa este in jor. Cate fite si nesimtire.

| Littleman11 a răspuns:

Salut! Depinde...este un subiect delicat. Adica daca o tinem tot asa o sa ajungem din ce in ce mai rau. Lumea deja este foarte rea si din cate se vede devine tot mai rea...

| Clausia a răspuns:

Mai rea si mult mai rece.