| Djlsghtnquuw a întrebat:

Hei :*, vreau si eu niste siteuri de descarcat pentru mobil, pentru nokia 5250.

2 răspunsuri:
| Marian_5450 a răspuns:

Www.mobile9.com
dai la gallery, iti selectezi telefonul si mai in dreapta ce vrei sa scoti, jocuri, programe si dai go!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.store.ovi.com
www.zedge.net
www.mobile9.com
www.getjar.com
www.softonic.com
Primul e site-ul oficial al Nokia gasesti o multime de jocuri, aplicatii etc. gratis, unele cu bani altele gratis. Restul site-urilor descarci gratis. Trebuie doar sa alegi modelul telefonului sus in dreapta la toate site-urile si incepi sa descarci.