| IAMKENNETH a întrebat:

Heii! ...Am 'comanda rapida' Facebook pe pagina 'home' la S2-u meu!. Facebook-ul e tot timpul deschis, si as vrea sa va intreb daca as putea sa-l setez ca atunci cand primesc notificari sa-mi apara --ca atunci cand primesc mesaj apare 1, depinde de mesaje-- ma refer sa nu intru in facebook si sa vad daca am primit notificari --sper ca intelegeti!
Cine ma poate ajuta >--- Funda! :*

1 răspuns:
| FazekasErvin a răspuns:

Din cate stiu ar trebui sa te uiti in setarile Facebook si daca nu gasesti nimic merrgi in setarile telefonului la notificari si vezi acolo ar trebui sa iti dea ceva gen "perite aplicatiei....sa trimita notificari catre telefomul meu" sper sa te fi ajutat