| dyanytzuk96 a întrebat:

Heii'happy.am si eu o problema mare! de un timp nu mai imi merge yahoo messenger'u si intru pe yahoo email iar acum eu vreau sa imi schimb poza de la avatar pentru ca e de mult acolo si nu mai imi place. si ma face deseori sa stau pe invizibil ca sa nu imi vada prietenii poza.crying. ma poate ajuta si pe mine cineva sa imi spuna cum as putea sa imi schimb poza de la avatar.crying. va ROG. [dau funda:*]

3 răspunsuri:
| AdiSR a răspuns:

Încearcă să-ţi reinstalezi messenger'ul şi vezi dacă persistă problema

| dyanytzuk96 explică (pentru AdiSR):

Am incercat, am instalat cred toate versiuniile de messenger' dar nimicsad.puppy dog eyes.

| Alex_Dan_1997 a răspuns:

Cand incerci sa intri pe mess ti se blocheaza pc-ul?