| Andreeaa27 a întrebat:

Heii TPU!

Am o problema...anul trecut m-a placut un baiat pana prin martie.(timp de vreo 3 lui) dar mie nu imi placea de el. apoi prin vara a inceput sa ma placa din nou, vorbeam toata ziua pana am inceput sa simt ceva pentru el..acum,iar nu ma mai place..Nu mai inteleg nimic! Sa il uit sau nu?

3 răspunsuri:
| MeConstantine a răspuns:

Buna,

Nu exista a placea sau a nu placea, exista ceea ce vrei si ceea ce nu vrei. Pana acum din ceea ce ai spus el a facut primul pas de doua ori dar tu inca nu i-ai aratat ca tii la el. Poate trebuie sa faci tu urmatorul pas adica sa incepeti sa comunicati unul cu altul.
Deschide-te si vezi ce se intampla de acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-o fi saturat omu sa tot incerce, cine il poate condamna. urmatoru

| ionutalex13 a răspuns:

Incearca sa gasesti un baiat pentru care tu sa ai niste sentimente si el sa aiba pentru tine si o sa fie foarte bine