| AleAlexandraIdk a întrebat:

Heii, o intrebare adresata tuturor.
Ce cadouri cumparati pentru iubiti / iubite pentru ziua de 14 februarie? Funda celui mai frumos raspuns. :3

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.imdb.com/title/tt2322441/ bilete la premiera filmului.

De obicei, băieților le plac lucrurile simple care vin din inima.
Cumpăra o rama si pune o poza de a voastră.
Un tricou cu un mesaj drăguț.
Un ursuleț pe care sa scrie ceva sau o pernuta.

| AleAlexandraIdk explică (pentru anonim_4396):

Awe, multumescc :3

| anonim_4396 a răspuns (pentru AleAlexandraIdk):

Ma bucur ca te-am putut ajuta :*

7 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Nimic. Nici eu nici ea nu credem în astea. E o sărbătoare inventată pentru a lua bani proştilor şi adolescenţilor inepţi.

| AirănMeidăn a răspuns:

Nimic, ma gandeam sa comand pizza si sa mananc singura in camera mea la 1 noaptea, dar mi-am dat seama ca pastrez banii pentru altceva asa ca nici atat

| Eduard619 a răspuns:

Imi iau crema de maini pentu ambele iubite rolling on the floor)

| DavidUnicorn a răspuns:

Cel mai mare ursuleţ şi o ciocolată Milka! Şi să o chemi la tine acasă să vedeţi filmul Valentine's Day (2010) ar fi cel mai romantic! Mă faci să plâng crying!

Funda?

| AleAlexandraIdk explică (pentru DavidUnicorn):

Sa-l chem la mine acasa * rolling on the floor
sunt fata David, pls, laughing