| Violet111 a întrebat:

Heii TPU! Acum 15 zile am dat o comanda pe Okazii pentru o carte. Faza e ca tot nu a venit.E prima data cand comand... Comanda vine prin coletare prin Posta. Expeditorul este din Constanta. Pe site spunea ca ar trebui sa-mi ajunga comanda in 10 zile, au trecut 15... Ce sa fac? Ajutati-ma va rog mult! FUNDAA!

Scuzati categoria :3

Răspuns Câştigător
| IMS a răspuns:

Chiar acum 2 saptamani am luat o palarie de pe Okazii. Prin mail iti trimit datele expeditorului. Incearca sa il suni. Tu trebuia sa fii contactata atunci cand punea coletul la posta, daca nu te-au sunat inseamna ca nu a fost expediat.

1 răspuns:
| AnnaaaMaria a răspuns:

E posibil să mai întârzie coletul, mie unul mi-a ajuns după 3 săptămâni, dar e posibil să fi dat de un vânzător nesimțit. Data viitoare când dai comandă de pe okazii, uită-te ca vânzătorul să aibă 99%-100% calificative pozitive ca să nu dai bani degeaba