| Marian9978 a întrebat:

Heii TPU, ce as putea face dacă mie îmi place de un băiat din alt județ întâlnit pe Facebook, putin mai mare ca mine. Eu sunt rece pentru a nu mă îndrăgosti de el dar el nici nu se gândește la asa ceva, cred eu.Dar vorbește de parcă ar vrea, vorbeste urât, înjură si mă tot testează mereu.El m-a bagat in seama prima oara si tot continua sa o faca.Mă mint ca il pot schimba.Voi ce părere aveți, să uit de treaba asta?
Vă rog fără critici.

7 răspunsuri:
| mentholinks a răspuns:

E un badaran. E timpul tau, tu alegi daca ti-l pierzi sau nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce ai vrea sa schimbi pe cineva pe care nici macar nu-l cunosti in realitate? Eu zic sa nu-ti irosesti timpul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Ma mint ca il pot schimba".Nu.Tu nu vrei sa il schimbi.Il placi exact pentru cum e, imperfect, cu defecte, cu probleme etc.Ai impresia ca vrei sa-l schimbi strict pentru orgoliul tau, dar daca l-ai schimba s-ar duce atractia pe care o ai pentru el."Eu sunt rece pentru a nu ma indragosti de el"Se pare ca esuezi.Cam asta se intampla cand incerci sa fii rece desi nu iti sta in fire.

| Marian9978 explică (pentru anonim_4396):

Esuez laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Marian9978):

Lamentabil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce ai vrea sã schimbi la el? ti-a atras doar atentia deoarece nu este un pizdificat care doar te linguseste. Atata tot.

Răspuns utilizator avertizat