| Didyshor29 a întrebat:

Heii TPU happy Ce reprezinta heartagrama?

6 răspunsuri:
| IoanaSorina a răspuns:

Pai uite. Nu cred ca este o definitie pentru ce reprezinta, dar asta este de la rockari, faza e ca si sunt satanisti.

| 7QA3 a răspuns (pentru IoanaSorina):

Rockerii nu sunt satanisti, doamne. Doar pentru ca ne place alt fel de muzica, se trage concluzia? Pun pariu ca nici nu stii ce e ala rock adevarat, caci daca ai sti, nu ai vorbi aiurea.

| IoanaSorina a răspuns (pentru 7QA3):

Imi pare rau de viata ta copile happy Nici tu nu cred ca stii de ce esti acuma viu, nu? Normal, asa ca lasa-ma happy

| LittleBugsBunny a răspuns (pentru IoanaSorina):

Of mai. pentagrama ca si heartagrama nu sunt simboluri sataniste iar rockerii nu sunt in nici un caz satanisti deci sa fim buni si cu cei pe care nu ii intelegem sau nu vrem sa o facem ideea ca pentragrama ar fi un simbol satanist este pornita de biserica ce dorea sa ii elimine pe alchimisti ce foloseau pentagrama ca si simbol pentru a canaliza magia lor (schimbul echivalent)

| LittleBugsBunny a răspuns (pentru IoanaSorina):

Si ca sa iti raspund asta este o heartagrama https://encrypted-tbn1.gstatic.com/......ps?/images

presupun ca este un simbol modificat de cineva dintr-o pentagrama iar acest simbol ca si multe alte lucruri a devenit viral pe internet sper ca te-am ajutat