| YouAreWhatYouRead a întrebat:

Heii, TPU! Mi-am făcut un blog pe care postez părerile mele despre cărțile pe care le-am citit. Câteva păreri despre blog? http://cartileroxanei.blogspot.ro/ (Am destul de puține postări și lucrez la detalii.)

2 răspunsuri:
| elyfel a răspuns:

E destul de frumos happy Chestiile care le consideri mai imprtante sa le scrii cu paragrafe(o sa atraga atentia cititorului mai bine)fa-i o sistematizare sau sa le colorezi si scrisul sa-l ajustezi(italic, inclinat etc) Felicitari pentru efortul depuswinking

| YouAreWhatYouRead explică (pentru elyfel):

Mulțumesc frumos. O să țin cont de sfatul tău. big grin