| LeeJiEun a întrebat:

Heii.V-am povestit ce s-a intamplat cu tatal si mama mea... tata si-a gasit o curva...etc.
Asa.De atunci, tata s-a mutat cu curva si de atunci ma suna cam in fiecare zi...Si azi m-a sunat si tot intreba de mama.ce face si unde e..Eu nu i-am raspuns la intrebarea asta pentru ca mama mi-a zis sa nu ii spun nimic de ea... Si se vedea in vocea lui ca sufera si l-am intrebat daca ea are voie sa se duca la fetita lui si el nu are voie la mine.(curva are un copil)..Asa si a zis ca nu..nu are voie dar oricum o sa vina aici toata viata(acasa).
Imi tot spunea ca a plans toata saptamana..Si cred asta pentru ca dupa voce chiar se vedea ca sufera si a inceput sa planga la telefon.crying Asta s-a intamplat acum 10 min...
Si na mie nu imi plc sa vad ca cineva plange si de asta plang si eu acum laughingsad...Ce sa fac?cryingsad

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Nu poti decat sa accepti realitatea si sa speri ca tatal tau se va intoarce. Si oamenii maturi fac greseli si de multe ori chiar greseli mari.

1 răspuns:
| prisacarul56 a răspuns:

Si daca se intoarce crezi ca il vei putea ierta vreodata? Acum s-a plictisit de curva si tusti acasa ca nu mai poate de dorul vostru, ba mai baga in program si un pic de plans taticutu.Si ca sa fie programul complet te-a apucat si pe tine plansul.Pai vorba castigatorului fundei pe care ai si dat-o la primul raspuns, accepta realitatea si dai si lui ticutu o FUNDA mare ca o merita amaratu.