| Sara2 a întrebat:

V-am povestit de tipu care m-a invitat la pizza si mai bine ca nu m-am dus deci nu ne cunoastem, in seara asta m-a sunat si vorbea ffffff dubios, ciudat, si l-am intrebat ce-i cu vocea aia, el a inceput sa urle sa tipe ca a plans mai devreme, eu l-am intrebat de ce? el a inceput deja sa tipe agresiv, ca ce? nu are voie sa planga? si tot insista repeta intr-una ca nu are voie sa planga sau cum? ciudat comportament la 34 ani, ce parere aveti despre asta? eu i-am inchis telefonul, ce ma sfatuiti sa fac?

Răspuns Câştigător
| HBK a răspuns:

Da, mici scenete menite sa te impresioneze intr-o oarecare masura, sa-ti fie mila si in secunda doi sa te prezinti la el cu bratele deschise.Vede-ti linistita de viata ta.

4 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Sper ca tu ai peste 25 de ani de te-ai uitat la unul de 34 ani.

Asta sa-ti fie invatatura de minte ca nu tot ce zboara se mananca si ca trebuie sa cunosti inainte persoanele carora le oferi incredere!

Nu ii mai raspunde la telefon!

| danielagoldica a răspuns:

E nebun in adevaratul sens al cuvantului! Inceteaza orice legatura cu el!

| Mia a răspuns:

Cum dai tu mereu numai peste astfel de barbati? Zau asa... ori esti ghinionista, ori...

| Angel0 a răspuns:

Unde ii gasesti? Cauta si tu la normali.